• Yardım Projem: İstanbul M-2021-TEV-Yarıda Kalmasın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 78.180 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KOÇ HOLDİNG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77705
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77705

78.180 /100.000 TL

Kampanya Hedefim

1.437.250 /1.368.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum/Çalışma Arkadaşım,
TEV için iyilik peşinde koşuyorum!
Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak. Kendim de imkanlarım doğrultusunda katılıyorum ve sizleri teşvik etmeye çalışıyorum.
İşte bu nedenle, 7 Kasım 2021 günü İstanbul M-2021-TEV-Yarıda Kalmasın projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin, aslında benden daha çok bir öğrencimize vereceğin katkın memleketimizde bir kardeşimizin eğitim hayatına destek olacak.
Bir öğrencinin 1 yıllık eğitim bursu 7.200 TL'dir.
Bağış yapmak çok kolay.
Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77705
Vaktinizi aldığım için affımı rica ediyor, Değerli katkılarınızı bekliyorum.
En Derin Sevgi ve Saygılarımla,
Sevgiler,
Mahmut

Türk Eğitim Vakfı

Binlerce öğrenci en temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için okulu bırakmayı düşünüyor. Pandemi döneminde yaşadıkları maddi, sosyal ve psikolojik zorluklar nedeniyle okula dönememe riskiyle karşı karşıya olan öğrencilere sağladığımız burs imkanı ile eğitimlerine devam etmelerini sağlıyoruz.

Bir öğrencinin 1 yıllık eğitim bursu 7.200 TL'dir.

Eğer Mahmut Karacan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)