• Yardım Projem: İstanbul M-2021-TEV-Yarıda Kalmasın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 840 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77644
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77644

840 /7.200 TL

Kampanya Hedefim

1.437.250 /1.368.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

10 yıldır Adım Adım ile birlikte koşuyorum. 7 Kasım Pazar günü İstanbul Maraton'unda 15km koşacağım ve 23. yardımseverlik koşumu yapacağım.

Bu kez yine bir eğitim projesine destek olmak için koşmaya karar verdim ve TEV'i ( Türk Eğitim Vakfı) seçtim.

Çünkü TEV'in kampanyası beni koşmak için heyecanlandırdı.

Binlerce öğrenci en temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için okulu bırakmayı düşünüyor. Türk Eğitim Vakfı, Pandemi döneminde yaşadıkları maddi, sosyal ve psikolojik zorluklar nedeniyle okula dönememe riskiyle karşı karşıya olan öğrencilere sağladıkları burs imkanı ile eğitimlerine devam etmelerini sağlıyor.

Bir öğrencinin 1 yıllık eğitim bursu 7.200 TL'dir. Belki bu bedeli hep birlikte toplarız ve birkaç öğrencinin geleceğini aydınlatmaya faydalı oluruz.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki linki tıklayarak, kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77644

Desteğin için her zaman çok teşekkür ederim.

Sevgiler,

Gözde

Türk Eğitim Vakfı

Binlerce öğrenci en temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için okulu bırakmayı düşünüyor. Pandemi döneminde yaşadıkları maddi, sosyal ve psikolojik zorluklar nedeniyle okula dönememe riskiyle karşı karşıya olan öğrencilere sağladığımız burs imkanı ile eğitimlerine devam etmelerini sağlıyoruz.

Bir öğrencinin 1 yıllık eğitim bursu 7.200 TL'dir.

Eğer Gözde Uysal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)