Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 660 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koşu Dünyamız
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7762
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7762

660 /2.800 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Boylece artik yapmaktan cok zevk aldigim kosu benim icin sadece kendim icin yaptigim bir aktivite olmayacak. Kosarkenki her adimimin, hayatina dezavantajli baslayan bir cocugun iyi bir gelecege sahip olabilmesi icin atilacagini bilmek, onu daha buyuk bir enerjiyle ve istekle atmami saglayacak. Gelin bu adimlari beraber atalim ve bu koruncuklara hepberaber destek olalim.

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer ozun koyuncu yildirim isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)