Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 520 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77562
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77562

520 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

96.756 /96.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden koşuyorum, çünkü çok sevdiklerimi kanser hastalığından kaybettim. Eminim onların da hayatta yapmak istedikleri şeyler, görmek istedikleri yerler vardı. Özellikle ablamı genç yaşta bu hastalıktan kaybetmek beni çok derinden etkiledi. Biraz daha yaşasa eminim o da hayattan bir şey dileyecekti. Bir Dilek Tut Derneği'nin özellikle hasta çocuklar için yaptığı çalışmaları zaman zaman basından takip ediyorum. Gözlerim doluyor içimi buruk bir sevinç kaplıyor. Hiç kimse bu dünyadan hayallerini gerçekleştirmeden gitmesin diyorum. O yüzden Bir Dilek Tut Derneği'ne bağış toplamak için adım adım iyiliğe koşuyorum.

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut - Make-A-Wish Türkiye Hayati tehlike içeren hastalıklarla mücadele eden çocukların bir dileğini yerine getirerek onları hayata tutundurmak amacıyla faaliyetlerini Türkiye çapında sürdürmekte. Çocuklara, hayatta hiçbir şeyin imkânsız olmadığını yaşatarak, Hayata Bağlamaya çalışıyoruz

8000 TL destek ile dilek çocukların hayalleri gerçekleşir

Eğer Ayşegül Aşar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)