• Yardım Projem: İstanbul M-2021-KEDV-Salgın Sınır Tanımıyor Dayanışma da Öyle Olmalı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 950 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77545
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77545

950 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

109.707 /150.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

“7 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) için 15 KM koşacağım. KEDV, 35 yıldır eşitsizliğe en fazla maruz kalan kadınları güçlendirmek ve yoksulluğu gidermek için çalışıyor. Ben de KEDV için koşarak salgın nedeniyle eşitsizliğe daha çok maruz kalan ve ekonomik yaşamın dışında kalan kadınların yoksulluğa karşı güçlenmesine destek olmayı hedefliyorum. Kampanyama yapacağın bağış birçok kadının hayatına dokunacak. Haydi, birlikte değişimin bir parçası olalım. Şimdiden teşekkür ederim.”

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

Salgın ve beraberindeki ekonomik kriz kadınların bakım yüklerini arttırdı, işsiz bıraktı, küçük ölçekli işlerini kapatmalarına neden oldu. Tüm bunlara rağmen hayatı dönüştürmeye devam eden kadınların girişimlerini uzmanlık, eğitim, finansman, ürün/iş geliştirme, pazarlama ile destekleyeceğiz.

Her 1500TL bağış ile 1 kadına üretime devam edebilmesi için eğitim ve teçhizat destekleri verilecek.

Eğer Bilge Onurkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)