• Yardım Projem: İstanbul M-2021-TEV-Yarıda Kalmasın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77475
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77475

5.300 /7.200 TL

Kampanya Hedefim

1.437.250 /1.368.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba gönül dostları, geleceğimizi güçlü kılma parolasıyla, gençlerin geleceğine sahip çıkmak, gençlerin hayatlarına dokunarak onların hayat beklentilerine ışık tutma yolunda hareket eden TÜRK EĞİTİM VAKFI (TEV)'nın, maddi problemler karşısında öğrencilerin eğitimleri "YARIDA KALMASIN" projesi için 07 KASIM 2021 İSTANBUL MARATONU'nda koşacağım. Bağışlarınız geleceğin mimari olacak gençlerimizi daha da güçlü kılacaktır. Unutmayın ben sadece bir elçiyim. Gerçek olan sizlerin katkılarıdır. 🙏🙏

Türk Eğitim Vakfı

Binlerce öğrenci en temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için okulu bırakmayı düşünüyor. Pandemi döneminde yaşadıkları maddi, sosyal ve psikolojik zorluklar nedeniyle okula dönememe riskiyle karşı karşıya olan öğrencilere sağladığımız burs imkanı ile eğitimlerine devam etmelerini sağlıyoruz.

Bir öğrencinin 1 yıllık eğitim bursu 7.200 TL'dir.

Eğer Muammer Atila isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)