• Yardım Projem: Antalya-2016-AKUT-Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 650 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AKUT
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7715
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7715

650 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

50.521 /50.909 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlarım,


2016 Antalya Maratonu'nda AKUT için iyilik peşinde koşuyorum! AKUT Arama Kurtarma Derneği (AKUT), dağ ve diğer doğa kazalarında, doğal afetlerde, zor durumda kalmış, yardıma ihtiyacı olan herkesin yardımına koşan, bunu yaparken, toplumu bilgilendiren, eğiten, tamamen gönüllük esasına dayalı bir sivil toplum kuruluşudur. Antalya'da destek vereceğim -2016-AKUT-Hayat projesi kapsamında AKUT gönüllüleri tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır

6 Mart 2016 günü İyilik peşinde koşacağım. Adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap:
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC7715

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7715

Sevgiler

Zeynep

AKUT

Proje kapsamında AKUT gönüllüleri  tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır.

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Eğer Zeynep Görpe isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)