• Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 28
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 480 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7709
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7709

480 /500 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba Arkadaşlar, Ben yaklaşık 1,5 yıldır Toplum Gönüllüsüyüm...Toplum Gönüllüsü gençler olarak her zaman fikirlerimizi projeye dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz... Ama kaynak yaratmak için farklı çabalar gerekebiliyor. Tıpkı benim şu an koşucu olmam gibi ; ve bende bu gönüllüğümü bir adım daha ileri götürerek Runantolia 2016 Maratonun Toplum Gönüllüsü gençler adına koşuyorum ve onlar adına bu kampanya ile bağış topluyorum... Siz De Toplum Gönüllüsü Gençlere Destek Vermeye Ne dersiniz ? Cebinizdeki 1 TL ye bile talibim :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Tolga Güldütuna isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)