Kampanyamın Etkisi
10 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 44
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.202 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG SJ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7707
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7707

1.202 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ege Üniversitesi'nde son sınıf ögrencisiyim ve üniversite hayatım boyunca Toplum Gönüllüleri Vakfı catısı altında bir cok proje ve egitimde yer aldım.. Bunlari daha once iyilik pesinde kosan kosucular ve bu kosuculari destekleyen bagıscılar sayesinde gerceklestirdim..Buradan oncelikle onlara tesekkur ediyorum ve ben mezun olup üniversiteden ayrilirken bir baska gencin kendisini bu alanda var edebilmesine destek olabilmek icin İyilik Peşinde Koşuyor olacagim cünkü gercekten gençlere değer.. ! Bizlere inanan ve yanimizda duran herkese tesekkur ederim

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Zehra Yatkı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)