• Yardım Projem: İstanbul M-2021-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.350 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77038
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77038

1.350 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

212.303 /200.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
AKUT, geçen yıl İstanbul Maratonu’nda topladığı 182.000 TL’lik bağış sayesinde, sadece bu yıl içerisinde 177 insan ve 124 hayvan kurtararak toplam 301 yaşama dokunmayı başardı. Bunun dışında yine gönüllülerin özverili çalışmaları ve bağışçıların destekleriyle gerçekleştireceği operasyonlar için araç ve malzemelerini yenileme imkânı buldu. Düzenlediği eğitimlerle kendi gücünü yükseltme, başkalarının meydana gelebilecek afetlere hazır olmasını sağlama ve geleceği daha sağlam bir şekilde karşılama yolunda gereken adımları attı.

Siz de ‘’ADIM ADIM’’ oluşumunda AKUT için bu projeyi destekleyebilir, iyilik peşinde koşan bizlere küçük bir yardımlarınızla bile nice hayatlar kurtarılmasına yardımcı olabilir ve bir yaşamı kurtarabilirsiniz!
Desteğiniz için teşekkürler

Teşekkürler

AKUT Arama Kurtarma Derneği

AKUT Arama Kurtarma Derneği olarak amacımız, deprem, yangın, sel gibi büyük afetlerde, dağ ve doğa koşullarında meydana gelen kaybolma ve kaza olaylarında daha fazla canlı hayatı kurtarabilmek için daha fazla arama-kurtarma operasyonu gerçekleştirebilmek ve bu faaliyetlere hazır halde olabilmektir.

1 arama-kurtarma operasyonumuzun ortalama maliyeti 4.000 TL'dir.

Eğer Sezgin Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)