• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.410 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: EchoCCS Çağrı Merkezi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76986
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76986

1.410 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bazen emeklemeden koşmayı öğrenmek gerekir. Deparı bitiş çizgisine değil, geleceğe doğru atmak, arkamızdan gelenlere yolu aydınlatmak ve bazen o kadar da hızlı olmayanları hızlandırmak gerekir. Kimisi parkurda koşar, kimisi bir ameliyathanede, kimisi adliyede, kimisi sınıflarda. Kimisi de kendisi için değil, gelecek için koşar. Genç nesillere ışık olmak için can havliyle koşar. Biz de "EchoCCS olarak Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız!" dedik ve gençlere destek olmak için Darüşşafaka için koşmaya karar verdik.

Siz de bizimle bir adım atar mısınız?

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76986 adresine girip koşumuza bir adım da siz olabilirsiniz. Havale ya da EFT yoluyla yapılacak bağışlarda CC76986 koduyla devam edebilirsiniz.
Geleceği aydınlatmak için, yarışımız başlasın!

Serkan Başöz, Sezgin Mutlu, Şengül Korkmaz, Yıldız Öztürk, Muhammet Aksu, Gizem Karayer, Öykü Akbaş, Candan Kılıç, Emine Seda Çelik, Sıdıka Solmaz, Süleyman Topçu, Batuhan Celep, Oğuz Gülten, Nurcan Sinik, Nazime Türk

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Sezgin Mutlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)