• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Kanser Savaşçıları Derneği-Saçım Saçın Olsun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 32
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.610 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76981
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76981

3.610 /3.050 TL

Kampanya Hedefim

46.473 /70.000 TL

Kanser Savaşçıları Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kanser tedavisi herkes için zor bir süreçtir. Bu zorlukların arasında kemoterapi ve radyoterapi nedeniyle saçlarını kaybetmek de var. Herkes hasta olduğunu anlaması büyük bir yüktür. Hele de çocuksan, hele de çocuğun varsa. Normal bir hayat sürdürebilmek , kendini daha iyi hissetmek , özel hayatını korumak, psikolojik sağlığını korumak, çocuğunu biraz daha rahat ettirmek için veya sadece aynaya baktığında kendini kendin gibi görebilmek için bir peruk mucizeler yaratabilir. Kanser Savaşçıları Derneği, gönüllülerin bağışladığı saçlardan yapılan perukların yapılıp hastalara ulaştırılmasını sağlıyor. Bir kanser savaşçısının peruğunun hazırlanması ve ulaştırılması için 305TL gerekmektedir. Ben tam 10 peruk için 42km koşarken sen de saçım saçın olsun demeye var mısın?

Kanser Savaşçıları Derneği

Kemoterapi ve radyoterapi nedeniyle saçlarını kaybeden kanser savaşçılarına, gönüllülerin bağışladığı saçlardan yapılan perukların yapılıp ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bir kanser savaşçısının peruğunun hazırlanması ve ulaştırılması için 305TL gerekmektedir.

Eğer Müge Daştan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)