Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-TEGV-Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 171 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEGV Çalışanları
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76970
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76970

171 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

1.011.070 /1.200.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selamlar!

TEGV için iyilik peşinde koşuyorum!

2004 yılından bu yana TEGV'deyim. Bunu söylemek bile gurur verici. İlkokul yıllarında başlayan TEGV maceram, 2021 yılında dahil olduğum iş yaşamıyla devam ediyor. Ufkumu genişleten, bana her anlamda rol model olan, kendimi geliştirmeme yol açan ve her daim beni destekleyen bu güzel aileye teşekkür ediyorum. Benim gibi başka çocukların da bu yolda, bu hayalde ilerleyebilmesi için desteğinizi bekliyorum. (TEGV'de eğitim desteği alacak 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 200 TL'dir.)

Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 7 Kasım 2021 günü İstanbul M-2021-TEGV-Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76970

Sevgiler,

Gamze

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak imkanları kısıtlı bölgelerde yer alan 58 Etkinlik Noktamızda ilköğretim çağındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağlıyoruz. 2021 yılında 7.000 çocuğumuzun eğitim desteği için koşuyoruz.

TEGV'de eğitim desteği alacak 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 200 TL'dir.

Eğer Gamze Kılıç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)