• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 306
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 226.310 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: RAY SİGORTA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76840
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76840

226.310 /200.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Topluma fayda sağlamak adına eğitimi desteklemenin en büyük değer olduğuna gönülden inanıyor ve 7 Kasım tarihinde 43. İstanbul Maratonu'nda bu yıl da yine Darüşşafaka için koşuyorum. Yarınlarımızın güvencesi çocuklarımız için tek yürek olup "Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız" kampanyasına destek olalım.

I wholeheartedly believe that supporting education is the greatest value in order to benefit society, so I am running again for Darüşşafaka Society this year in the 43rd Istanbul Marathon on November 7th. Let's band together for our children and support the campaign "If it is a Matter of Education, we Race to Help” (Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız)

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Koray Erdoğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)