• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Kanser Savaşçıları Derneği-Saçım Saçın Olsun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76819
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76819

0 /500 TL

Kampanya Hedefim

46.473 /70.000 TL

Kanser Savaşçıları Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kanser tanısı konulan kişilerin tedavi süresinde yaşadığı sorunlara ve zorluklara farkındalık için koşacağım. Tedavi sürecinde kişilerde ilk göze çarpan sorun çoğunlukla saç dökülmesi oluyor. Bu, sadece tedavi sürecinde gerçekleşen ve geri dönüşü olan bir durum olsa da birçok hastayı olumsuz etkileyebiliyor. Kişilerin kendilerini sosyal ortamlarından soyutlanmalarına sebep olabiliyor. Ben de hastalığı babamdan ötürü çok iyi bildiğim için ve saçları ilk döküldüğünde yaşadığı travmayı birinci elden deneyimlediğim için Kanser Savaşçıları Derneği adına Saçım Saçın olsun diyerek destek olmak ve bu alandaki farkındalığı artırmak adına koşacağım. Umarım sizler de desteklerinizi esirgemezsiniz.
#saçımsaçınolsun #kansersavaşçılarıderneği

Kanser Savaşçıları Derneği

Kemoterapi ve radyoterapi nedeniyle saçlarını kaybeden kanser savaşçılarına, gönüllülerin bağışladığı saçlardan yapılan perukların yapılıp ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bir kanser savaşçısının peruğunun hazırlanması ve ulaştırılması için 305TL gerekmektedir.

Eğer Merve Tülin Türk isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)