Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 60 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7670
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7670

60 /300 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bir dünya düşünün iyilikten uzak kötülüğe boğulmuş, bir dünya düşünün güzellikten yoksun çirkinliğin sardığı ve bir dünya düşünün barış gibi harika bir kavramın üzerini çiğneye çiğneye savaşın korkunçluğunun hüküm sürdüğü. İşte her ne kadar inanmak istemesekte böyle bir dünyada yaşıyoruz. Ancak ben hiçbir zaman umudumu kaybetmeyeceğim, ben iyiliğin, güzelliğin, saygının, barışın, sevginin, dostluğun, aşkın hüküm sürdüğü bir dünyayı hayal edeceğim ve bu dünyayı değiştireceğim. Koşarken atacağım her adımımı ayrı bir güzellik uğrana ve sonunda hayallerime ulaşacağıma dair olan karalılığımla atacağım. Ben dünyayı değiştirmek için koşuyorum, haydi durma sen de gel katıl ve unutma sen yoksan bir kişi eksiğiz :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Burak Vuran isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)