• Yardım Projem: İstanbul M-2021-KODA-Köyde Değişim Öğretmenle Başlar!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 450 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76478
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76478

450 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

184.732 /650.000 TL

Köy Okulları Değişim Ağı Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlarım,
Bu yıl, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi ile birlikte ben de KODA - Köy Okulları Değişim Ağı için İyilik Peşinde Koşuyorum!
Çünkü yaşanan olumsuzluklarla başa çıkmanın tek yolunun sorunu çözmeye çalışanları desteklemek olduğunu biliyorum. Bir konudaki farkındalığın artması çözümün de kolaylaşmasını sağlıyor. Bu nedenle durumdan şikayetçi olmak yerine ben de elimden geleni yapmaya çalışıp adımlarımla tanıdıklarımı “harekete geçmeye” çağırıyorum.
İşte tam da bu nedenle, 30-31 Ekim 2021 günü KODA - Köy Okulları Değişim Ağı için çalışma arkadaşlarımla birlikte İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Eğer koşumu desteklerseniz çok çok sevinirim.
Köy okullarındaki öğrencilerin daha eşit ve daha nitelikli eğitim alabilmeleri için bir köy öğretmeninin 6 günlük temel eğitim kampını tamamlamasının bedeli 2.710 TL.
kampanyama bağışlarınızla destek olabilirsiniz. Bunu yapmak ise çok kolay.
Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz siz de bağış yapabilirsiniz
En içten sevgilerimle,
Sibel

Köy Okulları Değişim Ağı Derneği

Köyde Değişim Öğretmenle başlar diyerek 2016 yılından bu yana köy öğretmenlerini güçlendiriyoruz. Köylerde, öğretmenlikten çok daha fazlasını yapan 240 öğretmenimizi 6 günlük Temel Eğitim Kampları ile destekleyeceğiz!

1 köy öğretmeninin 6 günlük temel eğitim kampına katılım bedeli 2.710 TL.

Eğer Sibel Mumcu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)