• Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 518 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7643
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7643

518 /750 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Söylemlerin yanında fiilende bir şeyler yapmak istediğim için bu sefer de runatolia da koşuyorum. Hem de bu sefer çok daha kalabalık bir ekip ile orada koşuyoruz. İstanbul Maratonun o güzel enerjisinden sonra . Gençler için gene gençlerin bir şeyler yapması gerektiğine inandığım için bu sefer kendi örgütlenmem olan TOGTRAKYA için koşuyorum. Yaptığınız her bağış biz ve bizim gibi gençlerin değişimleri için önemli. Edirne'de gerçekleştirdiğimiz projeler için artık kendi kaynağımızı yaratmaya da katkı vermek istiyorum. Belki siz de bağışta bulunup gençlerin dünyayı nasıl değiştirdiğine tanıklık etmek istersiniz. :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Öykün Sönmez isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)