• Yardım Projem: İstanbul M-2021-KODA-Köyde Değişim Öğretmenle Başlar!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 150 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76329
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76329

150 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

184.732 /650.000 TL

Köy Okulları Değişim Ağı Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlarım,
Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi ile birlikte KODA - Köy Okulları Değişim Ağı için iyilik peşinde koşuyorum!
Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.
İşte bu nedenle, 30-31 Ekim 2021 günü KODA - Köy Okulları Değişim Ağı için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma çalışma arkadaşlarımla anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.
Köy okullarındaki öğrencilerin daha nitelikli eğitim alabilmeleri için bir köy öğretmeninin 6 günlük temel eğitim kampını tamamlamasının bedeli 2.710 TL.

Bağış yapmak ise çok kolay.
Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

Sevgiler,

#BuradayımÖğretmenim #SodexoEntegre #Koda

Köy Okulları Değişim Ağı Derneği

Köyde Değişim Öğretmenle başlar diyerek 2016 yılından bu yana köy öğretmenlerini güçlendiriyoruz. Köylerde, öğretmenlikten çok daha fazlasını yapan 240 öğretmenimizi 6 günlük Temel Eğitim Kampları ile destekleyeceğiz!

1 köy öğretmeninin 6 günlük temel eğitim kampına katılım bedeli 2.710 TL.

Eğer Tayfun SEVİNÇ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)