• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.030 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: RAY SİGORTA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76207
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76207

4.030 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak Darüşşafaka Cemiyeti ve Ray Sigorta aracılığıyla annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımızın eğitim hayatındaki süreçte onlara maksimum ölçüde destek olabilmek için bende koşuyorum.

Tabii ki koşuyla yetinmeyerek başlangıç hedefim en az 1 çocuğa, 1 tablet alınabilecek miktarda, şahsım ve sizlerin de adına bağış kampanyasında yerimi almak.

Kampanyanın hedefi; Darüşşafaka Cemiyeti'nin, Ray sigorta ile de yürüttüğü bu kampanya kapsamında Darüşşafaka’da okuyan genç kardeşlerimizin eğitimlerinde kendilerine fayda sağlamak adına 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılayacak 900.000 TL’ye ulaşmak amaçlı olacaktır.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Ne kadar fazla destek olabilirsek, kardeşlerimiz o kadar fazla mutlu olacak ve bizde bu mutluluklarına ve başarılarına daha fazla katkı sağlamış olacağız.

Küçük bir meblağın bile çok büyük mutluluğa vesile olacağı bu anlamlı proje için, ihtiyaç sahibi kardeşlerimize karınca kararınca destekler çok önemli.

Herkesin bu yardım kampanyasına katkıda bulunmasının çok önemli ve anlamlı olduğunu düşünerek sizleri de çorbada tuzunuz olmaya davet ediyorum.

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer KORAY UFUK GÜNDOĞAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)