Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-TEGV-Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 100 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: The Boyoz Runners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76180
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76180

100 /500 TL

Kampanya Hedefim

1.011.070 /1.200.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kendimi bildim bileli geliştirmeye, durmadan üretmeye, bu ülke için, geleceğimiz için daima aktif bir vatandaş olmaya ve bu yolda öğrendiklerimle çevreme pozitif liderlik etmeye gayret ediyorum.
Öğreneceklerimiz de çok paylaşacaklarımız da.
Bu topraklardaki en büyük gereksinimimiz tartışmasız çocuklarımız için eşit, iyi bir eğitimdir. Cumhuriyet’in temel ilke ve değerlerine bağlı, akılcı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, yaratıcı, barışçı, farklı düşünce ve inançlara saygılı, yetenekli bir gelecek yetiştirmek toplumumuz için tek yükselme yoludur.
30 Kasım Günü İstanbul Maratonu’nu kapsamında 6 Kişilik takım olarak ‘Bir Çocuk Gelişsin, Türkiye Gelişsin!’ Projesi kapsamında, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı( TEGV) için yürüyeceğiz.
İlköğretim çağındaki çocuklara sağladığı eğitimlerle fırsat eşitliğini sağlamaya çalışan bu projeye desteğiniz çok önemli.
TEGV hiç bilgisayarı olmamış çocukları bilgisayar dersleriyle, bilim atölyeleriyle buluşturuyor, okula destek çalışmalarla, eğitimler arasındaki açıkların kapanmasına destek fırsatlar yaratıyor. Gözlerinde umut ve içlerinde koca bir gönüllülük sevgisiyle bu eğitimleri çocuklarla buluşturan gönüllülerin heyecanına ortak olmak benim için de çok heyecan verici.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak imkanları kısıtlı bölgelerde yer alan 58 Etkinlik Noktamızda ilköğretim çağındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağlıyoruz. 2021 yılında 7.000 çocuğumuzun eğitim desteği için koşuyoruz.

TEGV'de eğitim desteği alacak 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 200 TL'dir.

Eğer Cansu Pehlivan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)