Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.370 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: R.E.D. Runners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7611
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7611

1.370 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden koşmaya başladım sorusunun cevabı ile şu anda neden koşuyorum sorusunun cevabı arasında büyük uçurumlar var. Bu yarışı neden koştuğum ise tamamen faklı. Aylardır haftanın altı günü antrenman yapıyorum ve bunun büyük bölümünü sabah 5.30 da karanlık ve soğukta gerçekleştiriyorum. Bunu yapmak için insanın iyi sebepleri olmalı. Kendimce sahip olduğum bu nedenlere bir yenisini daha eklemek istedim bu koşu için. Küçük kardeşlerime bağışçılarımızın desteği ile kahraman bir abi olmak.

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Kaan Bal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)