• Yardım Projem: Antalya-2016-TEGV-Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 50 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7607
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7607

50 /200 TL

Kampanya Hedefim

205.895 /206.549 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sorunları konuşan değil, çözen kişi olmak istemez misiniz?

Ülkemizde ki 25.000 ilköğretim çağı çocuğunun eğitimlerine destek sağlamak amacıyla, 6 martta Antalya maratonunda koşuyorum. Atacağım her adım, geleceğimiz olan çocuklar adınadır.

Sizde kampanyama destek olarak, hem yüce bir gayeye hizmet edip çocuklarımıza eğitim desteğinde bulunacak, hemde gelecek yardımseverlik projelerim için beni körükleyeceksiniz. Destekleriniz, doğrudan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın "Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?" projesi fonuna aktarılacak ve öğrenim giderlerinde harcanacaktır. Yapacağınız en ufak bağışın bile, bir çocuğun eğitimine önemli bir destek olacağını unutmayın. Proje kapsamında, bir çocuğumuzun yıllık TEGV eğitim gideri 50TL'dir. Sizde dilediğiniz miktarda bağışta bulunarak, çocuklarımızın eğitimlerinde pay sahibi olabilirsiniz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi; bugünün çocuklarını, yarının büyükleri olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

"Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?" Projesi, 6-14 yaş aralığında ilköğretim çağındaki 25.000 çocuğumuzun, Türkiye’nin farklı coğrafi bölgelerinde faaliyet gösteren 5 adet Gezici Öğrenim Birimi, Ateşböceklerimizin çalışmalarına katkıda bulunmaktadır.

Proje kapsamında bir çocuğumuzun senelik TEGV eğitim gideri 50 TL’dir. Proje Hedefimiz 250.000 TL’dir. 

Eğer Ege Meriç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)