• Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 42
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 900 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Bosch Bursa , BOSCH
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7601
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7601

900 /100 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Şikayet eden değil ,çözüm yolunda bir şeyler yapan mevcut durumu iyileştirmek için çaba sarf eden ve bundan sadece manevi haz duyan ,iyiliğin her zaman galip geleceğinden emin olan eğitimle ,sevgi ile her şeyin daha da güzel olacağını inandığım için bu yolda bilinç yarata bilmek farkında lık oluştura bilmek için daha aydınlık Türkiye için benimde katkım olsun diye gönülden koşuyorum.

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Cem Mustafa Etçi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)