• Yardım Projem: İstanbul M-2021-BALEV-Gençlerin Eğitimi Aşkına!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 118
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 25.820 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75936
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC75936

25.820 /26.000 TL

Kampanya Hedefim

537.416 /535.000 TL

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bir şiirin iki dizesi yeter aslında tüm detayları anlatmaya:
“Dünyayı güzellik kurtaracak / Bir insanı sevmekle başlayacak her şey.”
Tam da bu mısralardaki gibi işte! Gelecek iyi günlerimizi, umutlarımızı, kurulacak güzel hayallerimizi, yarınlarımızı, ‘GENÇLERİMİZİ’ seviyoruz, hem de çok!

Bunun yanında biliyoruz ki; her çocuk, her genç ne yazık ki aynı ölçüde şanslı olamıyor, belki çabası kendi şansını yaratmaya yetmiyor… Bu yüzdendir ki; bir gencin gücünün yetmediğinde gücü, sesi yetmediğinde nefesi, kırıldığında umudu olma çabasındayız.
Bu yüzdendir ‘Eğitim Aşkına’ koşuşumuz.

Çabamız elbette gençler için, umudumuzu yeşertmek için. Geleceği bu gençler şekillendirecek. Kendi adımıza unutmamamız gereken nokta da, aslında “Bağış, kişinin kendine armağanıdır.” Bir başkası için yapılmış küçücük bir iyilik, aslında önce kendinize doğru atılmış bir adımdır. O sevinç, ilk sizin kalbinize konar, o gülümseme ilk sizin yüzünüze yerleşir çünkü…

Bugün ve bundan sonra ‘Önce kendinize’ bir iyilik yapmanız için desteklerinizi bekliyorum.

İyilikle kalın,

Ahmet Aksu

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı

BALEV olarak başarılı ve maddi imkanları yetersiz ortaöğretim ve lisans öğrencilerine çağdaş ve akılcı, eşit eğitim olanağı yaratabilmek adına burs fonu sağlıyoruz. ‘Gençlerin Eğitimi Aşkına’ koşarak daha çok gencin yolunu aydınlatmak en büyük hedefimiz.

1 öğrencinin 1 yıllık eğitim bursu tutarı 3000 TL

Eğer AHMET AKSU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)