• Yardım Projem: İstanbul M-2021-KAYD-Kahramanım Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: HAVELSAN Sporcu Melekler , HAVELSAN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75738
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC75738

500 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

243.415 /300.000 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kansersiz Yaşam Derneği olarak pandemi dönemi başında ilk kez bireysel yardım yapmaya başladık ve bugüne kadar 6692 aileye bire bir dokunduk. Bu yardımlar sırasında en çok dikkatimi çeken, ilk etapta bu yardımlar ailelerimize can suyu olsa da bunu sürdürülebilir kılarsak gerçekten anlamlanıyor.

Bu sebeple yardımlarımızı "aile bursu" olarak sürdürülebilir kılma kararı aldık. Şu anda 72 ailemize yıllık burs sağlıyoruz.

Bu maraton ile 50 ailemize daha burs desteği sağlama hedefimiz var. Ve bu sadece sizlerin desteği ile mümkün. Bu adımları #benimparkurum da bir kanser hastası aile ile atacak olmanın büyük gururunu yaşıyorum.

Çünkü biz BİRiZ ve kocaman bir aileyiz.

Siz de büyük küçük demeden lütfen ailem ile beni destekleyin.

Hedefim 1 aile, kim bilir? Belki sizinle 2-3 aile olur :))

Kansersiz Yaşam Derneği

KAYD olarak, işsizliğin arttığı, maske, eldiven gibi tıbbi malzeme ihtiyacının hayati önem taşıdığı bu zor dönemde, kanser hastalarına tıbbi malzeme, gıda kolisi yardımı, kıyafet gibi ayni ve en önemlisi nakdi yardım yapmak amacıyla bağış topluyoruz

1 kanser hastası ve ailesinin 1 yıllık ihtiyaçları için 6000 TL gerekmektedir

Eğer Ahmet ORUÇ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)