• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Türk Eğitim Derneği-Eğitim Değiştirir
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 114
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 45.405 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TED Edirne Koleji Koşu Takımı (öğretmen & çalışan) (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75581
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC75581

45.405 /30.000 TL

Kampanya Hedefim

1.626.053 /1.500.000 TL

Türk Eğitim Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Türk Eğitim Derneği, 93 yıldır “Eğitim Değiştirir” inancıyla maddi imkânı yeterli olmayan başarılı çocuklara burs sağlıyor. Ben de ülkemizin her sorununun altından çocuklarımıza iyi bir eğitim, farkındalık ve bir dünya vatandaşı olma bilinci vererek kalkabileceğimize inanıyorum. Hepimiz biliyoruz ki orman yangınlarından çevre kirliliğine ve toplumsal sorunlara kadar pek çok problemin özünde eğitim eksikliği yatıyor.
Ülkeme yapabileceğim en önemli yatırımın eğitim olduğu inancıyla N Kolay 43.İstanbul Maratonu’nda devlet okullarında okuyan ve maddi imkânsızlıklar içinde yaşayan başarılı çocuklarımızın burs fonuna katkıda bulunmak için koşuyorum.

Türk Eğitim Derneği

Türk Eğitim Derneği olarak 1928 yılından beri yürüttüğümüz eğitimde fırsat eşitliği misyonumuzla devlet okullarında okuyan ve maddi imkânı yeterli olmayan başarılı çocuklarımıza burs sağlıyoruz.

1 öğrencinin 1 yıllık burs bedeli 3.000 TL'dir.

Eğer Nesim İba isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)