• Yardım Projem: İstanbul M-2021-TEGV-Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 77
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 30.990 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75442
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC75442

30.990 /30.000 TL

Kampanya Hedefim

1.011.070 /1.200.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Son 10 yıldır hayatımı, beni değiştiren, geliştiren koşu, adımlarımla başka hayatlara dokunabilmek, çevremi harekete geçirebilmek için bir araç oldu benim için. Yardım koşularının nasıl fark yarattığını gördüm bu süreçte. Bu sene de, geçen sene olduğu gibi adımlarımı, TEGV çocukları için atmak istiyorum. Geçen sene, büyük bir destekle başarılı bir kampanya sonucu en çok bağış toplayan 2. koşucu olmanın sevinci tarifsiz…Sonrasında TEGV çocukları ile bir araya gelip mutluluklarını paylaşmak da…Bu sene de yine aynı heyecanla, imkanları kısıtlı çocuklarımızın hak ettikleri eğitimi alabilmeleri için koşmak istiyorum. 42 km ‘ yi yine, bu kampanyaya destek olan bağışçılarımdan ve çocuklardan alacağım güçle bitirmek istiyorum.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak imkanları kısıtlı bölgelerde yer alan 58 Etkinlik Noktamızda ilköğretim çağındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağlıyoruz. 2021 yılında 7.000 çocuğumuzun eğitim desteği için koşuyoruz.

TEGV'de eğitim desteği alacak 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 200 TL'dir.

Eğer Canay Dallı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)