• Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 41
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.289 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AÇEV , Bilim İlaç
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7543
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7543

1.289 /1.200 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba Arkadaşlar,
15 Kasım Pazar günü 37. Vodafone İstanbul Maratonu'nda 10km koştum. Bu koşumun en büyük özelliği ve motivasyonu iyilik peşinde koşmamdı. Açev'in "Başka Bir Masal Anlat Baba" projesine ben ve diğer arkadaşlarım destek vermek istedik. Masalların kayıp kahramanları olan babaları desteklemek için attık adımlarımızı. Şimdiye kadar yaptığım en anlamlı sportif faaliyetlerinden biri olması sebebi ile şuan bile heyecanını hissedebiliyorum. Sizlerin de bu satırları okurken benimle aynı heyecanı taşıyacağınıza ve bir takım şeyleri değiştirmek, farkındalık yaratmak için ne yapabilirim sorusunu soracağınıza inanıyorum. Bunun için yapmanız gereken çok basit miktarın hiçbir önemi olmadan bağış yapabilirsiniz. Birlikten nelerin doğacını hepimiz yaşadık, yaşıyoruz. İşte şimdi tam zamanı...

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer GORKEM DEMIRTEN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)