• Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 42
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.060 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7516
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7516

8.060 /3.600 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayatlarımızda keşkeler daha az olsun diye, daha güzel yarınlar için, gelecek nesiller için, hayallerimin peşinde koşuyorum.

Başka Bir Masal Mümkün bence! Sadece eleştiren değil, aynı zamanda iyileştirebilen, değiştirebilen, güzelleştirebilen taraf olmak için koşuyorum.

"Başka Bir Masal Anlat Baba" ile iyilik peşinde koşuyorum. Dokunduğumuz her baba çocuklarımız için, kadınlarımız için, yaşadığımız dünya için, geleceğimiz için bir umut.

Siz de içinde iyilik olan bu hayalin peşinden koşun, Başka Masallar Anlatalım :)

Bu arada çalıştığım Şirketim Fiba Faktoring de sizlerin yaptığı bağış kadar bağış yapacak, bağışlarınız 2'ye katlanıyor.

Sevgiler,

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Asiye Çerkezoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)