Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 900 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: VAKIFBANK
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74848
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74848

900 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Eğitimde fırsat eşitliği her zaman duyarlı olduğum bir konu olmuştur, görece bu konuda şanslı bir birey olarak hep bir şekilde bu dengenin sağlanması gerektiğini düşünmüşümdür. Darüşaffaka saygı duyduğum ve yıllardır kendi çapımda küçük yardımlar yaptığım bir kurum ve hayatımda ilk defa bir maratona katılacaksam bunun bir anlamı olmasını ve bir amaca hizmet etmesini istedim. Ve eğitimi desteklemekten daha güzel bir amaç düşünemedim. Kampanyamı destekleyerek hem bana bu ilk maraton deneyimimde motivasyon hem de eğitime umut olur musunuz?

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer SEVİLAY POLAT isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)