Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.560 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Yıldız Holding
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74797
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74797

5.560 /8.000 TL

Kampanya Hedefim

96.756 /96.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Destekçilerim,

7 Kasım günü riskli hastalıklarla mücadele eden çocuklarımızın hayatlarına mutluluk katmak, onları mucizelere inandırmak için maratonda koşacağım. Zorlu bir tedavi döneminde olan bu çocuklarımızın gerçekleşmesini imkansız gördüğü hayalleri var. Moral kazanmaları onları hayata daha sıkı bağlıyor. Gelin hep birlikte o gün iyilik peşinde koşalım! Ben çocuklarımız için N Kolay İstanbul Maratonu'nda adımlarımı atmaya hazırım, siz de isterseniz bu kampanyaya destek olarak çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirebilmesine bağışlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Desteklerinizi bekliyoruz 😊

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut - Make-A-Wish Türkiye Hayati tehlike içeren hastalıklarla mücadele eden çocukların bir dileğini yerine getirerek onları hayata tutundurmak amacıyla faaliyetlerini Türkiye çapında sürdürmekte. Çocuklara, hayatta hiçbir şeyin imkânsız olmadığını yaşatarak, Hayata Bağlamaya çalışıyoruz

8000 TL destek ile dilek çocukların hayalleri gerçekleşir

Eğer Altan Sekmen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)