• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 600 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SHELL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74762
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74762

600 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Darüşşafaka Cemiyeti 158 yıldır gönüllülerin desteğiyle “eğitimde fırsat eşitliği’’ misyonunu devam ettiriyor. Anne ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklara tam burslu, yatılı kolej eğitim vererek yaşam boyu öğrenen, çağdaş, özgüvene sahip, topluma karşı her alanda sorumlu liderler yetiştiriyor.

Shell Türkiye Gönüllüleri olarak biz de, Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesine destek olup farkındalık sağlamak için İstanbul Maratonu’nda koşacağız. Siz de, bu yıl 300 öğrenci için 900.000 TL değerindeki tablet ihtiyacına katkıda bulunmak üzere bizimle koşabilirsiniz!

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Sevil Sezgin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)