• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Koruncuk-Eğitime El Ver, Hayalim Gerçek Olsun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MSD RUNNERS , MSD
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74748
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74748

0 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

585.388 /600.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda adımlarımı Koruncuk Vakfı için atacağım. Çünkü Koruncuk Vakfı geliştirdiği önleyici, koruyucu ve iyileştirici hizmet modelleriyle, sosyo-ekonomik açıdan eğitime erişimi risk altındaki kız çocuklarını ortaokuldan başlayarak, üniversite eğitimleri boyunca meslek sahibi bireyler olana kadar destekliyor.
Koruncuk Vakfı, bu yarışta “Eğitime El Ver, Hayallerim Gerçek Olsun” kampanyası ile kız çocuklarının eğitimlerine devam ederek hayallerindeki üniversiteye gidebilmeleri için hepimize destek çağrısında bulunuyor. Ben de bu doğrultuda N Kolay 43. İstanbul Maratonu adımlarımı Koruncuklar için atmaya karar verdim.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız, Koruncukköylerde yaşayan ortaöğretim çağındaki kız çocuklarımızın hayallerindeki üniversiteyi kazanabilmeleri için gereken eğitim desteğini sağlamaktır.

Koruncuklarımızın nitelikli ve kesintisiz eğitime erişmesi için gereken destek yıllık 3000 TL'dir.

Eğer Meyra Er isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)