• Yardım Projem: İstanbul M-2021-TEGV-Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74676
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74676

6.400 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

1.011.070 /1.200.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben 4 senedir iyilik için koşuyorum. Bu güzel hareketle ben ve çevremdeki dostlarım, arkadaşlarım şikayet ettiğimiz birçok problem için çözümün bir parçası olmaya çalışıyoruz.

Her çocuğun kaliteli eğitime erişim hakkı olmalı. Daha çağdaş, daha bilinçli, daha duyarlı bir toplum olmanın yolu çocuklarımıza eğitim hakkı vermekten geçiyor. Siz de benimle aynı fikirdeyseniz ve çözümün bir parçası olmak istiyorsanız bu amaç için yıllardır emek veren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) - Bir Çocuk Gelişsin Türkiye Değişsin projesi için bağış yapabilirsiniz.

TEGV'de 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 200 TL. Sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak bana destek olun, adım adım yarınları aydınlatalım!

Ben her adımımı, çocuklar için atacağım… Çünkü eğitim her çocuğun hakkı✌🏻

Şimdiden teşekkürler...

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak imkanları kısıtlı bölgelerde yer alan 58 Etkinlik Noktamızda ilköğretim çağındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağlıyoruz. 2021 yılında 7.000 çocuğumuzun eğitim desteği için koşuyoruz.

TEGV'de eğitim desteği alacak 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 200 TL'dir.

Eğer İrem Çıbuk Süer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)