• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 79
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 13.500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: VAKIFBANK
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74411
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74411

13.500 /13.500 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl 7 Kasım 2021’de gerçekleşecek İstanbul Maratonu’nda annesi ya da babası hayatta olmayan çocukların geleceğini eğitim ile değiştiren Darüşşafaka için iyilik peşinde koşuyorum!

Çünkü mezunu da olduğum Darüşşafaka 1863 yılından bu yana, ülkenin dört bir yanında annesini ya da babasını kaybetmiş, maddi olanakları kısıtlı ve yetenekli çocuklara fırsat eşitliği sağlayarak, ortaokuldan liseyi bitirene kadar tam burslu, yatılı, İngilizce ağırlıklı eğitim ile hayatları değiştiriyor.

İşte bu nedenle, İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse, Yardıma Koşarız” projesine destek olup iyilik peşinde koşarak senin de desteğinle adımlarıma anlam katmak istiyorum. Hedefim en az üç öğrencinin eğitimini destekleyecek tutara ulaşmak.

Bağış yapmak ise çok kolay. Kampanya için hazırladığım sayfamda tüm bilgileri görebilir ve sen de az çok demeden dilediğin tutarda bağış yapabilirsin.

Şimdiden desteklerin için teşekkür ederim.

Sevgiler,

Oğuz.

Güvenli Bağış Linkim:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74411

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer OĞUZ HAKAN OKCU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)