Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Yıldız Holding (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74299
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74299

1.400 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

96.756 /96.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

7 Kasım günü 43. İstanbul Maratonunda, zor hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek ve onların yüzlerini güldürebilmek üzere Bir Dilek Tut - Make-A-Wish Türkiye'ye katkı için 15k koşacağım.

Bir Dilek Tut Derneği, 3-18 yaş aralığındaki hayati tehlikesi olan hastalıklarla mücadele eden çocukların zorlu tedavi sürecinde onlara psikolojik olarak destek vererek dileklerini gerçekleştiriyor ve bu çocuklarımızı hayata bağlıyor.

Bu mutluluğa ortak olmak, "Mutlu Edip Mutlu Olmak" için destek verir misin? Ne kadar çok bağış alırsak o kadar çok çocuğumuza ulaşacağız.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74299

Çok teşekkürler,

Sevgiler,
Buket

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut - Make-A-Wish Türkiye Hayati tehlike içeren hastalıklarla mücadele eden çocukların bir dileğini yerine getirerek onları hayata tutundurmak amacıyla faaliyetlerini Türkiye çapında sürdürmekte. Çocuklara, hayatta hiçbir şeyin imkânsız olmadığını yaşatarak, Hayata Bağlamaya çalışıyoruz

8000 TL destek ile dilek çocukların hayalleri gerçekleşir

Eğer Buket Uğur isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)