• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74075
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74075

6.300 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hepinize merhaba,

7 Kasım 2021 günü düzenlenecek olan 43. İstanbul Maratonu’ nda Darüşşafaka için 15K kategorisinde koşacağım. Bildiğiniz gibi Darüşşafaka, 1863 yılından beri “Eğitimde Fırsat Eşitliği” ilkesi ile, annesi ve / veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim vermeye çalışıyor. Ve tüm bu eğitim olanaklarını, kişi, kurum ve kuruluşlardan elde ettiği bağışlarla sağlıyor. Bu sebeple, ben de bu sene Darüşşafakalı çocukların eğitimlerinde ihtiyacı olan tabletler için koşacağım.

Ülkemizin içinden geçtiği şu günlerde çok daha net görüyoruz ki, “Eğitim olmazsa olmaz”. Hep birlikte, az çok demeden, ne kadar fazla çocuğa dokunabilirsek o kadar mutlu olacağımızdan eminim. Bir tabletin bedeli 3.000 TL ve biz el ele verirsek en azından bir tanesini rahatlıkla alabiliriz diye düşünüyorum.

Bağış yapmak çok kolay; ister kredi kartınızla ister banka kartınızla aşağıdaki kampanya linki üzerinden “Online Bağış” seçeneğini kullanarak benim kodumla bağış yapabilirsiniz.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74075

Hepinize Darüşşafakalı çocuklar ve geleceğimiz adına çok teşekkür ediyorum.
Saygı ve sevgilerimle,

Sezer ORHAN

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Sezer Orhan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)