• Yardım Projem: İstanbul M-2021-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.750 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74072
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74072

2.750 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

212.303 /200.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Adımlarımı, iklim krizinin göbeğinde olduğumuzu iliklerimize kadar hissettiğimiz bir yazın ardından, yangın ve sel felaketlerinde sahada canla başla çalışan, sonucun daha da kötü boyutlara varmasını önleyen sayılı organizasyondan biri olan AKUT Derneği için atıyorum. Daha fazla canımıza zarar gelmesini engelleyen bu gönüllü ekibe teşekkür etmek için atıyorum. Gönüllülüğün değerinin altını yeniden ve yeniden çizmek için atıyorum. Felaketleri olmadan önleyebileceğimiz günlerin de gelebilmesi ümidiyle atıyorum. Sadece iyilik peşinde değil, gerçek sosyal etki peşinde koşuyorum.

AKUT Arama Kurtarma Derneği

AKUT Arama Kurtarma Derneği olarak amacımız, deprem, yangın, sel gibi büyük afetlerde, dağ ve doğa koşullarında meydana gelen kaybolma ve kaza olaylarında daha fazla canlı hayatı kurtarabilmek için daha fazla arama-kurtarma operasyonu gerçekleştirebilmek ve bu faaliyetlere hazır halde olabilmektir.

1 arama-kurtarma operasyonumuzun ortalama maliyeti 4.000 TL'dir.

Eğer Berna Özdemir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)