• Yardım Projem: İstanbul M-2021-KAYD-Kahramanım Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 15.150 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KAYD SPORCU MELEKLER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73899
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC73899

15.150 /18.000 TL

Kampanya Hedefim

243.415 /300.000 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhaba,

Yeni yaşıma gireceğim 3 Kasım 2021 tarihinde, bu yıl diğerlerinden farklı bir şekilde yeni yaşımı siz dostlarımın da desteğiyle anlamlı bir şekilde karşılamak istiyorum.

Siz değerli dostlarımın da bildiği üzere elimden geldiğince sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya çalışıyorum. Yeni yaşımda çalışmalarını yakından takip ettiğim Kansersiz Yaşam Derneği' nin bu sene düzenlenecek olan İstanbul Maratonu hedefine ulaşmasına katkıda bulunabilmek benim için hediyelerin en anlamlısı olacaktır.

İhtiyaç sahibi kanser hastaları ve ailelerine sağlanacak olan yıllık destek bursları için, çocuklar ve aileleri ile el ele, kol kola adım atacağım.

Bu anlamlı yolda beni desteklerinizle yalnız bırakmayacağınızı biliyorum. Siz de projemize katkıda bulunabilmek için Bio’ da yer alan linke tıklayarak bu anlamlı projenin bir parçası olabilirsiniz.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Sevgiler...
Ahmet BAKINER

Kansersiz Yaşam Derneği

KAYD olarak, işsizliğin arttığı, maske, eldiven gibi tıbbi malzeme ihtiyacının hayati önem taşıdığı bu zor dönemde, kanser hastalarına tıbbi malzeme, gıda kolisi yardımı, kıyafet gibi ayni ve en önemlisi nakdi yardım yapmak amacıyla bağış topluyoruz

1 kanser hastası ve ailesinin 1 yıllık ihtiyaçları için 6000 TL gerekmektedir

Eğer Ahmet Bakıner isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)