Kampanyamın Etkisi
13 hasta

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-Kanser Savaşçıları Derneği-Saçım Saçın Olsun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 35
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.110 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73894
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC73894

4.110 /3.660 TL

Kampanya Hedefim

46.473 /70.000 TL

Kanser Savaşçıları Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Özellikle son zamanlarda yaşadığımız yangın ve sel felaketinden sonra birbirimize destek olmanın önemini, yardıma ihtiyacı olan insanlara ulaşabilmenin mutluluğunu birçoğumuz gibi ben de yaşadım. Sadece felaket zamanlarında değil normal hayatımızın içinde de insanlara nasıl yardımcı olabilirim diye düşünürken; çocukluk arkadaşımın Kanser Savaşçıları için yıllardır bağış topladığı aklıma geldi. Ben de bir insana yardımcı olabilmek bir insanın yüzündeki gülümsemede katkı yapabileceğim bu projede sizlerden Kanser Savaşçıları adına desteklerinizi bekliyorum. Ben tanımadığım bir insanın yüzündeki mutluluk olabilmek için bana yol gösteren Ebru arkadaşımın izinden gidiyorum, sizler de hiç tanımadığınız bir insanın yüzündeki tebessüm olmak isterseniz kampanyaya desteklerinizi bekliyoruz.

Kanser Savaşçıları Derneği

Kemoterapi ve radyoterapi nedeniyle saçlarını kaybeden kanser savaşçılarına, gönüllülerin bağışladığı saçlardan yapılan perukların yapılıp ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bir kanser savaşçısının peruğunun hazırlanması ve ulaştırılması için 305TL gerekmektedir.

Eğer İsmail kelekçi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)