Kampanyamın Etkisi
1 Eğitilen Baba

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 199 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AirTies Running Team
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7368
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7368

199 /500 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Daha mutlu, üreten bir gelecek için baba- çocuk ilişkilerinin de göz ardı edilmemesi gerektiğini savunan AÇEV, Baba Destek Programı uygulamaları ile bu alanda fark yaratıyor. Babaların eğitimi aile içi şiddet oranlarının düşmesini, kız-oğlan çocuklarına daha eşit fırsat verilmesini ve aile içi demokratik iletişimin güçlenmesini sağlıyor. Babalardaki değişimi izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=xzlMK3VpJWM

Ben de 15 Kasım’da gerçekleştirilecek olan 37. İstanbul Maratonu’nda AÇEV’in baba eğitimlerini desteklemek amacıyla başlattığı “Başka Bir Masal Anlat Baba” kampanyası için koşuyorum. Maratonda 10 km koşmak belki zor ama bana baba eğitimlerinin yaygınlaşması için toplanan bağışlar ve senin desteğin güç verecek ;)

Bağışın azı çoğu olmaz, ağanın eli tutulmaz :) Yardımlarınızı bekliyoruz!

Gülden.

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Gülden Ferazoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)