• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.450 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73649
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC73649

3.450 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bir ülkenin her yönden gelişmesi için en önemli çarpan eğitimdir. Çocuklarımızın iyi bir insan, iyi bir vatandaş ve ileride iyi birer meslek sahibi olmaları için kaliteli ve eğitim yardımcı malzemeleri ile donanımlı bir eğitim almaları gereklidir. Günümüzde ise en çok kullanılan eğitim yardımcısı tabletlerdir. Darüşafaka’da eğitim gören annesi/babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli 300 çocuğumuzun tablet ihtiyacını karşılamak için bu yıl 43. İstanbul Maratonunda Covid-19 şartları gereği sanal olarak kendi parkurumda koşacağım. Yardım ve destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. “Söz konusu eğitimse yardıma koşarız”

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Serhat Dizdaroğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)