• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Türk Eğitim Derneği-Eğitim Değiştirir
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.010 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73607
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC73607

3.010 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

1.626.053 /1.500.000 TL

Türk Eğitim Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Türk Eğitim Derneği 93 yıldır “Eğitim Değiştirir” inancıyla maddi imkânı yeterli olmayan başarılı çocuklara burs sağlıyor. Zira ülkemizin her sorununun altından çocuklarımıza iyi bir eğitim, farkındalık ve bir dünya vatandaşı olma bilinci vererek kalkabileceğimize inanıyoruz. Biliyoruz ki orman yangınlarından çevre kirliliğine ve toplumsal sorunlara kadar pek çok problemin özünde eğitim eksikliği yatıyor. Ülkemize yapabileceğimiz en önemli yatırımın eğitim olduğu N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda TED Rönesans Koleji olarak yerimizi alıyoruz ve eğitime gönül vermiş tüm paydaşlarımızla birlikte devlet okullarında okuyan ve maddi imkânsızlıklar içinde yaşayan başarılı çocuklarımızın burs fonuna katkıda bulunmak için harekete geçiyoruz.

Türk Eğitim Derneği

Türk Eğitim Derneği olarak 1928 yılından beri yürüttüğümüz eğitimde fırsat eşitliği misyonumuzla devlet okullarında okuyan ve maddi imkânı yeterli olmayan başarılı çocuklarımıza burs sağlıyoruz.

1 öğrencinin 1 yıllık burs bedeli 3.000 TL'dir.

Eğer YÜKSEL NALBANT isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)