• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Koruncuk-Eğitime El Ver, Hayalim Gerçek Olsun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 104
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 18.082 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73363
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC73363

18.082 /15.000 TL

Kampanya Hedefim

585.388 /600.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selamlar sevgili arkdaşlarım, dostlarım. Bu sene de İstanbul Maratonunda Koruncuk Vakfı için koşuyorum.Çünkü Koruncuk Vakfı, sosyo-ekonomik açıdan eğitime erişimleri risk altındaki kız çocuklarını ortaokuldan başlayarak, üniversite eğitimleri boyunca meslek sahibi bireyler olana kadar destekliyor.
Ben de, kız çocuklarının eğitimlerine kesintisiz devam edebilmeleri ve hayallerindeki üniversiteye gidebilmeleri için onlara destek olmak istiyorum. Bu desteği sizlerle birlikte büyüteceğimiz için ayrıca çok heyecanlı ve mutluyum. Gelin, siz de benimle birlikte Koruncukların eğitimlerine el verin, hayallerine erişmeleri için verdiğimiz desteği çoğaltalım. Sağolun varolun.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız, Koruncukköylerde yaşayan ortaöğretim çağındaki kız çocuklarımızın hayallerindeki üniversiteyi kazanabilmeleri için gereken eğitim desteğini sağlamaktır.

Koruncuklarımızın nitelikli ve kesintisiz eğitime erişmesi için gereken destek yıllık 3000 TL'dir.

Eğer Engin Ormancı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)