• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Koruncuk-Eğitime El Ver, Hayalim Gerçek Olsun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.140 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koruncuk Kahramanları
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72965
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72965

8.140 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

585.388 /600.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Eğitimde ve hayatın her alanında eşitsizliğin azaltılması ve çocuklara eşit şartlar sunduğumuz bir dünya yaratmak hepimizin görevi diye düşünüyorum. Bu Bağlamda Koruncukköylerde yaşayan ve üniversite hayali kuran kız çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirebilmek için adımlarımı sanal koşu opsiyonu ile 10K atacağım.

Bir kız çocuğuna yatırım yaptığınızda, o çocuk sadece kendi yaşamını değiştirmekle kalmıyor, ailesini ve toplumu da olumlu yönde değiştiriyor.

Bu sebeple kız çocuklarımızın önündeki engelleri kaldırabilmek adına ben ilk adımı atıyorum. Sizde ilk yardımseverlik yarışımda bana destek olmaya ne dersiniz :)

Şimdiden çoook ama çookk teşekkür ederim.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız, Koruncukköylerde yaşayan ortaöğretim çağındaki kız çocuklarımızın hayallerindeki üniversiteyi kazanabilmeleri için gereken eğitim desteğini sağlamaktır.

Koruncuklarımızın nitelikli ve kesintisiz eğitime erişmesi için gereken destek yıllık 3000 TL'dir.

Eğer Beyza Koç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)