• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Koruncuk-Eğitime El Ver, Hayalim Gerçek Olsun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.120 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koruncuk Kahramanları (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72962
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72962

8.120 /9.000 TL

Kampanya Hedefim

585.388 /600.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hepimiz biliyoruz ki Kız Çocuklarımızın potansiyellerini gerçekleştirmeleri, donanımlı ve güçlü bireyler olarak yarınlara hazırlanmaları için onları bir gün değil her gün desteklememiz gerekiyor. Ben kız çocuklarımızın eğitimini desteklemek üzere Sanal Koşu opsiyonu ile 10K koşacağım! Kampanyama yapacağınız bağışlar ile eğitime ve temel ihtiyaçlara erişimi risk altında olan kız çocuklarımızın hayallerindeki üniversiteye gitmelerine destek olabilirsiniz.

Kızlarımıza eşit fırsatlarla sunulması gereken eğitimin önündeki engelleri kaldırıp kız çocuklarımızın toplumda fark yaratacakları, kendi gerçek potansiyellerini kullanacakları ilgi alanlarına yönlendirerek hayalini kurduğumuz dünyaya yaklaşmaya başlayabiliriz.

Bernard Shaw der ki:”Dışardaki duvarları yıkmak kolay, önemli olan içerdekileri yıkabilmek”…

Kız çocukları için o duvarları yıkmaya çalışanlara sonsuz minnet duygusuyla…

İyi ki varsınız...

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız, Koruncukköylerde yaşayan ortaöğretim çağındaki kız çocuklarımızın hayallerindeki üniversiteyi kazanabilmeleri için gereken eğitim desteğini sağlamaktır.

Koruncuklarımızın nitelikli ve kesintisiz eğitime erişmesi için gereken destek yıllık 3000 TL'dir.

Eğer Hacer YILDIRIM isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)