• Yardım Projem: İstanbul M-2021-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 450 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72584
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72584

450 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

212.303 /200.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese Merhaba! :)

Bu yılda AKUT için iyilik peşinde koşuyorum!🏃🏻‍♀️
Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.
İşte bu nedenle, 7 Kasım 2021 tarihinde İstanbul M-2021-AKUT-Her Adım Bir Hayat projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.🧿

📢 Bağış yapmak çok kolay!

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz sizlerde bağış yapabilirsiniz

Miktarın ne olduğu hiç önemli değil. Önemli olan birlikte olmamız. Çünkü biz birlikte çok daha güçlüyüz! :)

Sevgiler,
Nefize Seray Sancaktaroğlu

AKUT Arama Kurtarma Derneği

AKUT Arama Kurtarma Derneği olarak amacımız, deprem, yangın, sel gibi büyük afetlerde, dağ ve doğa koşullarında meydana gelen kaybolma ve kaza olaylarında daha fazla canlı hayatı kurtarabilmek için daha fazla arama-kurtarma operasyonu gerçekleştirebilmek ve bu faaliyetlere hazır halde olabilmektir.

1 arama-kurtarma operasyonumuzun ortalama maliyeti 4.000 TL'dir.

Eğer Nefize Seray Sancaktaroğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)