• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 239
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 45.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72559
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72559

45.300 /45.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Darüşşafaka Eğitim Kurumlarının anne ya da babasını kaybetmiş çocuklara tam burslu eğitim fırsatı tanıyarak ülkemizin geleceğine her yıl katkıda bulunduğunu biliyorum. Ben de Darüşşafaka'da öğretmenlik yaptığım yıllarda bu çabalarının bir parçası olma ayrıcalığını yaşadım. Meslek hayatıma da büyük katkıları olan Daçka'yı her zaman gönülden destekliyorum. Bu topraklarda yaşayan her çocuğa karşı sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle çözümün bir parçası olmak istiyorum ve kampanyama destek olarak Maratonda attığım her adımı değerli kılacak bağışçılar arıyorum. Sizlerin desteğiyle en az yedi öğrencinin tabletleri için gerekli masrafları karşılamayı hedefliyorum.

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Şeyda Kukul isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)