• Yardım Projem: Salomon Cappadocia-2021-KODA-Köyde Değişim Öğretmenle Başlar!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 38
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.069 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Ankara , Oracle (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72483
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72483

6.069 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

14.133 /233.903 TL

Köy Okulları Değişim Ağı Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sürdürülebilir ve kalıcı toplumsal dönüşüm, ancak ilgili coğrafyanın her köşesinde güçlü ve etkili eğitimle sağlanabilir. Bunun sağlanmasındaki kritik faktörlerden biri de köy öğretmenlerinin mesleki becerileridir.

Köy Okulları Değişim Ağı (KODA)'nın "Köyde Değişim Öğretmenle Başlar!" projesiyle mesleğinde deneyimli öğretmenlerin, köylere yeni atanan meslektaşlarına, birebir görüşmeler ve eğitimlerle akıl hocalığı (mentörlük) yapması için kaynak oluşturuyoruz.

Ben Kapadokya tepelerinde 38km koşma yolundayken, haydi siz de bu projeye, az/çok demeden, gücünüz yettiğince destek veriniz...

Köy Okulları Değişim Ağı Derneği

KODA bu yıl, köy öğretmenlerinin birebir görüşmelerle ve eğitimlerle desteklenmesini amaçlayan Mentorluk Programı’nı başlatıyor. Programda; KODA’nın yetiştireceği mesleğinde deneyimli 45 mentor öğretmen, köye yeni atanan 120 meslektaşını mentorluk desteği ile kişisel ve mesleki olarak güçlendirecek.

1 köy öğretmeninin mesleki yolcuğunda güçlendirmenin bedeli 1450 TL dir.

Eğer Özgür Yüksel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)